Хронічне ураження передміхурової залози

Хронічне ураження передміхурової залози (простати) є одним із найбільш поширених захворювань у чоловіків.  До його виникнення схильні чоловіки найбільш працездатного і репродуктивного віку – 30-45 років. Однак останнім часом вік хворих на простатит водночас і збільшився (до 50 років і старше), і помолодшав (до 25 років). Згідно даних ряду спеціалістів дермато-венерологів і урологів хронічним простатитом страждають від 30 до 58 % чоловіків.

У останні десятиліття відмічається зростання частоти виявлення хронічного простатиту. Це пов’язується як із фактичним зростанням рівня захворювань, що передаються статевим шляхом, так і із збільшенням числа сучасних та ефективних методів діагностики.

Дослідження останніх років вказують на зростання числа змішаних (мікстінфекційних) уражень сечостатевого тракту, що сприяє зміні характеру їх клінічного перебігу і збільшенню чисельності різнопланових ускладнень.

На розвиток і характер перебігу хронічного запалення сечостатевих органів, а також на виникнення ускладнень, зокрема копулятивного та репродуктивного характеру впливають також порушення біохімічного складу секретів додаткових статевих залоз і стан місцевого (локального) імунітету. При цьому роль порушень місцевого імунного захисту і змін біохімічного складу секретів простати та інших придаткових статевих залоз в патогенезі запальних захворювань статевих органів чоловіків та їх вплив на запліднюючі властивості еякуляту залишаються не зовсім з’ясованими та неповністю вивченими.

Сучасна лабораторія санаторію «Шахтар» проводить комплексне клініко-лабораторне, інструментальне і спеціальне діагностичне обстеження хворих на хронічний простатит, що включає дослідження ряду факторів місцевого імунітету репродуктивного тракту та біохімічного складу секрету передміхурової залози і секретів інших додаткових статевих залоз, що дозволяє  більш об’єктивно оцінювати характер та ступінь ураження, прогнозувати перебіг запальних процесів в цих органах, а також розробляти індивідуалізовану комплексну терапію з урахуванням функціональної реабілітації при порушеннях копулятивної та репродуктивної функцій.

Комплексне санаторно-курортне лікування хронічного простатиту ускладнених порушенням копулятивної та репродуктивної функції, включає в себе: режим, дієтичне харчування, пиття мінеральної води «Нафтуся», застосування фізіотерапевтичних процедур, медикаментозного лікування, пелоідотерапії , бальнеотерапії. Вживання мінеральної води «Нафтуся» сприятливо впливає як на основне, так і на супутнє захворювання.

В санаторії «Шахтар» застосовують метод комплексної терапії шляхом комбінованого та індивідуалізованого застосування антибактеріальних засобів, а також медичних препаратів, терапевтична дія яких направлена на нормалізацію функцій передміхурової залози, сім’яних міхурців, сперматогенезу.

Фізіотерапевтичне лікування включає в себе: парафіно-озокеритові аплікації, грязьові ректальні тампони, СМХ терапія, ультразвукова терапія, дарсонвалізація, лазеротерапія, висхідний душ. Крім того, за показами призначаємо масаж передміхурової залози та інші спеціальні урологічні прийоми.

Санаторно-курортне лікування на курорті Трускавець дозволяє значно підвищити ефективність лікування хворих чоловіків та має важливе медико-соціальне значення, зокрема, в плані відновлення їх репродуктивного здоров’я.

Термін санаторно-курортного лікування-18-21-24 дні.

Skype call

Konsultacja lekarza

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

+38 (03247) 7-30-70 (sprzedaż turnusów)
+38 (03247) 6-61-86 (recepcja – na okrągło)
+38 (067) 777-47-25   
+38 (050) 777-47-53 

+38 (03247) 5-13-34 (poczekalnia)

Sanatorium „Szachtar”
Ul. S. Bandery 44
Truskawiec, woj. Lwowskie
82200 Ukraina

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.(poczekalnia)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - (sprzedaż turnusów)

http://san-shahtar.ru/

Mapa dojazdu