Гірськолижний курорт Буковиця

Багато людей, які відвідують бальнеологічний курорт Трускавець в зимовий період, цікавляться гірськолижним відпочинком. Вони не жаліють ні часу, ні зусиль, щоб поїхати в Славське або Буковель. Активний відпочинок в Карпатах приносить багато чудових вражень і приємних спогадів.
2016 рік став роком нових можливостей для любителів зимових видів спорту. В м. Бориславі, що знаходиться на віддалі 5 км. від м. Трускавця, було відкрито новий сучасний гірськолижний курорт «Буковиця». Назва «Буковиця» виникла за аналогією до гори, на якій він базується.

Незважаючи на те, що «Буковиця» (Борислав) – наймолодший гірськолижний курорт в Карпатах, він має чим пишатися, адже тут:
• Використовується новітнє, сертифіковане за міжнародними стандартами обладнання та технічні споруди. Це дає можливість забезпечити комфорт та надійність спортивного відпочинку.
• Введені в експлуатацію два гірськолижні спуски протяжністю 1 км. та 900 м, витяги Multilift, Tatrapoma, Doppelmayr, траси для новачків.
• Застосовуються сучасні машини для виготовлення снігу та формування профілю трас.
• В прокат надається якісне гірськолижне спорядження.
• До співпраці задіяні високопрофесійні фахівці гірськолижного спорту, які в свій час виборювали призові місця на республіканських та всесоюзних змаганнях. Вони з приємністю діляться власним досвідом та майстерністю.
• Дітей та початківців навчають азів катання на лижах та сноуборді.
• Працює кафетерій.
• Є автостоянка та вбиральні.
• Встановлені відеокамери, завдяки яким можна вести он-лайн спостереження за станом снігового покрову трасах курорту.
• Діє гнучка система абонементів та знижок.
• Функціонує спортивний клуб "Бориславська сніжинка" та школа для підготовки спортсменів-гірськолижників.
Курорт «Буковиця» займає дуже вдале географічне положення – між відомими бальнеологічними курортами у Львівській області - Трускавцем та Східницею. З огляду на туристичну привабливість регіону, тут активно працюють над удосконаленням і розширенням інфраструктури, щоб мати нагоду приймати відвідувачів круглий рік. Тут можна буде не лише кататися на лижах та сноуборді, але й мандрувати, милуючись гірськими пейзажами, вдихати аромати карпатських квітів і трав, збирати гриби і ягоди, пити цілющі мінеральні води та підслуховувати як сміється Борислав. «Буковиця» незабаром стане найулюбленішим місцем для туристів.
Адреса курорту: м. Борислав, вул. Тустановицька 185.
Для відпочивальників курорту Трускавець організовуються спеціальні трансфери від готелів та оздоровниць міста.

Skype call

Konsultacja lekarza

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

+38 (03247) 7-30-70 (sprzedaż turnusów)
+38 (03247) 6-61-86 (recepcja – na okrągło)
+38 (067) 777-47-25   
+38 (050) 777-47-53 

+38 (03247) 5-13-34 (poczekalnia)

Sanatorium „Szachtar”
Ul. S. Bandery 44
Truskawiec, woj. Lwowskie
82200 Ukraina

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.(poczekalnia)

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - (sprzedaż turnusów)

http://san-shahtar.ru/

Mapa dojazdu