Гідроколонотерапія

В даний час інтенсивно відроджуються природні , фізичні методи впливу на організм , оскільки лікування ліками «хімією» не приносить бажаного ефекту у зв'язку з багатьма « побічними діями» , в кінцевому результаті , вкрай негативно позначаються на загальному стані здоров'я людини.
До таких унікальних фізичних методів лікування відноситься гідроколонотерапія .

Гідроколонотерапія - це методика щадного промивання товстого кишечника з використанням води або різних лікувальних розчинів , у тому числі і мінеральних , з метою виведення «калових шлаків », загальною дезінтоксикації організму , нормалізації обміну речовин , мінерального балансу , відновлення здорової і нормальної флори кишечника.
При використанні гідроколонотерапії заповнюється весь просвіт товстої кишки , до 1,5 м , тоді як клізма заповнює тільки його незначну ділянку довжиною до 25 см. Сама процедура гідроколонотерапії займає близько 45 хвилин , зате по своїй ефективності еквівалентна 8-9 клізм .
При дисфункції товстого кишечника , викликаних цілим рядом різних захворювань , утворюється кишкова інтоксикація - результат всмоктування з просвіту товстого кишечника отруйних токсинів , що утворюються при розкладанні і бродінні , неперетравлених залишків їжі , особливо білків , паразитів , загиблих клітин , слизу та ін. При порушенні евакуаторної функції товстого кишечника і наявності в ньому калових депозитів , призводить до різкого посилення гниття і бродіння , що в свою чергу викликає хронічну інтоксикацію всього організму. Вода в процесі реабсорбції (повторне всмоктування води ) , проходить через токсичний шлаковий шар кишкової стінки , забираючи розчинені токсини. Потрапляючи в кров , токсини розносяться по всьому організму потрапляючи в різні органи - печінка , нирки , головний мозок викликаючи загальну хронічну інтоксикацію. Хворі часто скаржаться на загальну слабкість , швидку стомлюваність , різні шкірні висипання , погіршення загального стану , депресію.
Ходять уперті чутки що , при використанні гідроколонотерапії , вимивається нормальна мікрофлора і настає дисбактеріоз. Кишкова флора постійно виділяється з кожним актом дефекації при цьому організм втрачає до мільярда мікроорганізмів. На лікування потрапляють люди , у яких як правило мають виражений дисбактеріоз , кількість нормальної флори у них невелике і патогенна кишкова мікрофлора не має тенденції до нормалізації , тому її видалення є необхідною умовою , для « перезаселення » товстого кишечника нормальною флорою . Після гідроколонотерапії видаляється переважно патогенна мікрофлора , і найголовніше , що кишкову мікрофлору неможливо видалити механічним шляхом , так як , стерилізація кишечника можлива тільки під дією сильних антибіотиків .
В даний час застосовуються різні апарати гідроколонотерапії з підготовкою води для промивання , а також повністю автоматизованим управлінням. Підготовлена вода , через спеціальний ректальний комплект , повільно наповнює товстий кишечник. Кількість і тиск води , що надійшла в кишечник , безперервно контролюється. Використовуючи спеціально розроблену систему , вимиваючи вміст з кишечника - абсолютно чисто. Після кількох сеансів лікування , постійна зміна між регульованим і контрольованим коротким внутрішнім тиском , і безпосереднім полосканням розпушить навіть значні і прилиплі частинки . Вода видалили токсичні нашарування кишкової стінки , виводяться через відвідний шланг. Використовувана унікальна технологія складається з послідовних серій спорожнення і заповнення товстого кишечника , викликає розтягування і скорочення м'язових стінок товстої кишки , що в поєднанні із зміною температури води від теплої до прохолодної стимулює кишечник і знижує спазми , відбувається внутрішній масаж .
Вода впливає на слизову оболонку температурно , механічно та хімічно , що сприяє поліпшенню місцевого кровообігу, виведенню відторгнутого епітелію, слизу, бактерій, токсинів і екскретів, зменшуючи аутоінтоксикацію. Всмоктування лікарських і мінеральних речовин з промивної рідини зумовлюють місцеве вплив на функцію кишечника і загальні оздоровчі реакції організму в цілому.
Принцип дії апарату заснований на принципі дії постійного сифона , який виключає можливість зайвого розтягування кишечника, його механічного травмування або підвищення внутрішнього тиску.

Skype Дзвінок

Консультація лікаря

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти

+38 (03247) 7-30-70 (реалізація путівок)
+38 (03247) 6-61-86 (реєстратура - цілодобово)
+38 (067) 777-47-25   
+38 (050) 777-47-53 
+38 (03247) 5-13-34 (приймальня директора)

Санаторій Шахтар
вул. С. Бандери 44
м.Трускавець, Львівська обл.
82200 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - (реалізація путівок)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - (приймальня)

http://san-shahtar.ru/

Як до нас добратись