Гірськолижний курорт Буковиця

Багато людей, які відвідують бальнеологічний курорт Трускавець в зимовий період, цікавляться гірськолижним відпочинком. Вони не жаліють ні часу, ні зусиль, щоб поїхати в Славське або Буковель. Активний відпочинок в Карпатах приносить багато чудових вражень і приємних спогадів.
2016 рік став роком нових можливостей для любителів зимових видів спорту. В м. Бориславі, що знаходиться на віддалі 5 км. від м. Трускавця, було відкрито новий сучасний гірськолижний курорт «Буковиця». Назва «Буковиця» виникла за аналогією до гори, на якій він базується.

Незважаючи на те, що «Буковиця» (Борислав) – наймолодший гірськолижний курорт в Карпатах, він має чим пишатися, адже тут:
• Використовується новітнє, сертифіковане за міжнародними стандартами обладнання та технічні споруди. Це дає можливість забезпечити комфорт та надійність спортивного відпочинку.
• Введені в експлуатацію два гірськолижні спуски протяжністю 1 км. та 900 м, витяги Multilift, Tatrapoma, Doppelmayr, траси для новачків.
• Застосовуються сучасні машини для виготовлення снігу та формування профілю трас.
• В прокат надається якісне гірськолижне спорядження.
• До співпраці задіяні високопрофесійні фахівці гірськолижного спорту, які в свій час виборювали призові місця на республіканських та всесоюзних змаганнях. Вони з приємністю діляться власним досвідом та майстерністю.
• Дітей та початківців навчають азів катання на лижах та сноуборді.
• Працює кафетерій.
• Є автостоянка та вбиральні.
• Встановлені відеокамери, завдяки яким можна вести он-лайн спостереження за станом снігового покрову трасах курорту.
• Діє гнучка система абонементів та знижок.
• Функціонує спортивний клуб "Бориславська сніжинка" та школа для підготовки спортсменів-гірськолижників.
Курорт «Буковиця» займає дуже вдале географічне положення – між відомими бальнеологічними курортами у Львівській області - Трускавцем та Східницею. З огляду на туристичну привабливість регіону, тут активно працюють над удосконаленням і розширенням інфраструктури, щоб мати нагоду приймати відвідувачів круглий рік. Тут можна буде не лише кататися на лижах та сноуборді, але й мандрувати, милуючись гірськими пейзажами, вдихати аромати карпатських квітів і трав, збирати гриби і ягоди, пити цілющі мінеральні води та підслуховувати як сміється Борислав. «Буковиця» незабаром стане найулюбленішим місцем для туристів.
Адреса курорту: м. Борислав, вул. Тустановицька 185.
Для відпочивальників курорту Трускавець організовуються спеціальні трансфери від готелів та оздоровниць міста.

Skype Дзвінок

Консультація лікаря

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти

+38 (03247) 7-30-70 (реалізація путівок)
+38 (03247) 6-61-86 (реєстратура - цілодобово)
+38 (067) 777-47-25   
+38 (050) 777-47-53 
+38 (03247) 5-13-34 (приймальня директора)

Санаторій Шахтар
вул. С. Бандери 44
м.Трускавець, Львівська обл.
82200 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - (реалізація путівок)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - (приймальня)

http://san-shahtar.ru/

Як до нас добратись