Харчування

Всім відомо, що здоров’я людини у великій мірі залежить від того, як вона харчується. Велике значення мають харчовий раціон, режим харчування та умови прийому їжi. Правильне харчування збагачує організм енергією, необхідною для процесів життєдіяльності, забезпечує стабільність внутрішнього середовища людини, підтримує сили, сприяє гармонійному розвитку, покращує працездатність та самопочуття.
Спеціалісти санаторію «Шахтар», враховуючи важливість раціонального прийняття їжі, організовують дієтичне харчування для своїх гостей. Дієтотерапія спрямована на покращення лікування або реабілітацію (одужання) хворих. Дієтичне харчування допомагає відпочиваючим отримувати збалансовану кількість білків, жирів, вуглеводів, вітамінів, мікроелементів, мінеральних та інших речовин, які так необхідні для організму.
Висококваліфіковані лікарі «Шахтаря» підбирають своїм пацієнтам індивідуальні дієти. При складанні дієт вони враховують не лише особливі потреби організму людини, а також калорійність їжі, її температуру, кількість, консистенцію.
Особливу увагу тут приділяють також режиму приймання їжі, який підсилює ефективність терапевтичних процедур.
Отже, гості санаторію «Шахтар», харчуючись у власній їдальні цього закладу, споживають не просто смачну їжу, але й корисну для їхнього здоров’я.

Їдальня снаторія Шахтар розрахована на одночасний прийом 280 чоловік. Її оригінальний інтер’єр та бездоганне сервірування столів справляють позитивне враження на відвідувачів, а привітний та щирий обслуговуючий персонал робить все для їхнього комфорту. Найвищих похвал заслуговують поварі. Вони майстри своєї справи і володіють необхідними знаннями, які стосуються технології приготування дієтичних страв.
Відпочиваючі в санаторії Шахтар забезпечуються трьохразовим дієтичним харчуванням. Тут ви зможете замовляти їжу відповідно до індивідуальної дієти або власних вподобань.
Окрім їдальні, в санаторій Шахтар постійно функціонує затишний бар на 42 місця.

Персонал їдальні постійно вдосконалює існуючі і запроваджує нові форми організації дієтичного харчування. Їхні зусилля спрямовані на те, аби кожен відпочиваючий залишився задоволеним.

Skype Дзвінок

Консультація лікаря

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти

+38 (03247) 7-30-70 (реалізація путівок)
+38 (03247) 6-61-86 (реєстратура - цілодобово)
+38 (067) 777-47-25   
+38 (050) 777-47-53 
+38 (03247) 5-13-34 (приймальня директора)

Санаторій Шахтар
вул. С. Бандери 44
м.Трускавець, Львівська обл.
82200 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - (реалізація путівок)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - (приймальня)

http://san-shahtar.ru/

Як до нас добратись