Сервіс

Дитяча кімнатаВибираючи санаторій для відпочинку, люди дуже часто звертають увагу на те, який у ньому рівень обслуговування. Вони часто готові заплатити більшу ціну, лиш би потім комфортно почуватися і побачити нормальне відношення до себе.
Кожен, хто приїжджає на оздоровлення до санаторію «Шахтар», з приємністю відзначає, що сервіс тут на найвищому рівні. Вам запропонують цілу низку різноманітних послуг, направлених на задоволення основних потреб та запитів.
Санаторій «Шахтар» піклується про своїх гостей вже з моменту їхнього приїзду до Трускавця. Власним транспортом санаторію їх доставлять з вокзалів міста прямісінько на подвір’я здравниці. Далі їх оперативно поселять в номери обраного класу і детально розкажуть про все, що потрібно знати відпочиваючим про санаторій.
Обстеження, лікувальні процедури, дієтичне харчування, пиття «Нафтусі», відпочинок у номері – ось основні справи, які роблять майже всі, хто приїжджає на оздоровлення в санаторії Трускавця. А що робити у вільний час? Відпочиваючим в «Шахтарі», буде не важко знайти собі заняття до душі.
Тут постійно працюють перукарня і косметичний салон, де досвідчені спеціалісти зроблять все для того, щоб їх клієнти перфектно виглядали.
Для задоволення інтелектуальних потреб в санаторії функціонує бібліотека. Для читачів в ній знайдеться чимало книг різних авторів і жанрів.
Для бажаючих займатися спортом, в санаторії обладнаний тренажерний зал, є волейбольна площадка, а також можна з новими знайомими, які завжди появляються під час відпочинку в санаторії, пограти в настільний теніс, шахи або більярд. Для особливо активних організовуються танцювальні вечори.
За помірну ціну гості «Шахтаря» можуть поплавати в басейні і відчути на власному тілі тепло сауни.
Для підтримки всебічного розвитку відпочиваючих в санаторії організовується різнопланові культурні заходи. Так, тимчасові мешканці «Шахтаря» можуть провести час за переглядом кінофільмів або цікавих презентацій на актуальну суспільну тематику. Для тих, хто цікавиться сучасними досягненнями медицини та новітніми методиками лікування різних захворювань досвідчені фахівці періодично читають лекції.
У визначені дні, для відпочиваючих організовують концерти за участю місцевих народних колективів, музичних та співочих гуртів. Прихильники музичної творчості українських та російських зірок естради, можуть потрапити на їхні концерти, оскільки в міському Палаці Культури імені Тараса Григоровича Шевченка щоденно виступає хтось із знаменитостей.
Багато людей приїжджає в санаторій «Шахтар» з метою не тільки покращити своє здоров’я, але й побачити особливості Галицького краю і красу Карпатських гір. Вони можуть скористатися сотнями пропозицій від місцевих тур операторів і взяти участь, як в пішохідних, так і в автобусних екскурсіях. Організатори екскурсійних турів готові повести своїх клієнтів в Карпати, показати історичну частину славетного міста Львова, зробити оглядини старовинних замків Закарпаття, поїхати в бойківські села або на рибалку, ну а для тих, хто має більші фінансові можливості – пропонують екскурсії до Європейських міст.
Відпочиваючи в «Шахтарі», важко не помітити невеличкий бар на 36 персон, в якому широко відкриті двері для кожного відвідувача.
На додаток до перелічених послуг, в санаторії працює магазин і функціонує банкомат, безкоштовний Wi-Fi в номерах санаторію. 
Мудрі люди кажуть, що в досконалості немає меж, тому в «Шахтарі» не зупиняються на досягнутому, а систематично розвивають свою інфраструктуру та покращують сервіс.

Skype Дзвінок

Консультація лікаря

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти

+38 (03247) 7-30-70 (реалізація путівок)
+38 (03247) 6-61-86 (реєстратура - цілодобово)
+38 (067) 777-47-25   
+38 (050) 777-47-53 
+38 (03247) 5-13-34 (приймальня директора)

Санаторій Шахтар
вул. С. Бандери 44
м.Трускавець, Львівська обл.
82200 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - (реалізація путівок)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - (приймальня)

http://san-shahtar.ru/

Як до нас добратись