Лікування в санаторії "Шахтар"

Санаторій «Шахтар» вважається одним з кращих санаторіїв бальнеологічного курорту Трускавець. На ньому зупиняють свій вибір не лише мешканці пострадянських країн, але й багато іноземців. Міцно закріпити за собою лідерські позиції санаторій, по великому рахунку, зміг завдяки наявності в ньому найсучаснішого медичного обладнання. Новітня апаратура дає змогу відпочиваючим швидко пройти комплексне обстеження і отримати достовірні результати, на основі яких професійні лікарі призначають правильне та ефективне лікування.

У лікувальному корпусі санаторію функціонують:
Біохімічна, клінічна та бактеріологічна лабораторії;
Урологічний, проктологічний, гінекологічний кабінети;
Кабінет ультразвукової діагностики;
Кабінет функціональної діагностики серцево-судинної системи;
Кабінет дуоденального зондування та інтрагастральної рН-метрії;
Рентгенологічний кабінет з комп’ютерною обробкою отриманих даних;
Діагностичний центр комп’ютерної томографії з використанням найсучаснішого томографа фірми "SIEMENS" Samatom Spirit.

Беручи за основу данні, отримані при обстеженні, лікарі призначають своїм пацієнтам необхідні лікувальні або профілактичні процедури, а також розробляють для них індивідуальну дієту.

Санаторій «Шахтар» спеціалізується на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, сечовивідних шляхів, підшлункової залози, простати, обміну речовин, опорно-рухового апарату та цукрового діабету.

Кожен, хто хоч раз чув про курорт Трускавець, не може не знати про місцевий Божий дар – мінеральну воду «Нафтуся». Її широко застосовують для лікування вищезазначених захворювань. Це - слабо мінералізована, магнієво-кальцієва, гідрокарбонатна вода нафтового походження з високим вмістом органічних речовин. Вона нормалізує обмін речовин, сприяє ліквідації запальних процесів в органах і тканинах, стимулює відхід піску і дрібних каменів з нирок, жовчного міхура, сечо- і жовчовивідних шляхів, захищає і відновлює печінкові клітини, підвищує активність залоз внутрішньої секреції, виводить з організму шлаки, радіонукліди і недоокислені продукти обміну речовин.
Окрім "Нафтусі" в лікувальній практиці використовують і інші води Трускавця - "Марію" та "Софію", а також земляний віск – озокерит.

Щодо процедур, то їх в санаторії «Шахтар» велика палітра:
Мінеральні, хвойні, хвойно-гліцеринові, перлинні та вихрові ванни;
Масляні, трав’яні, лужні та медикаментозні інгаляції;
Гідропатії: висхідний та циркулярний душ;
Ін’єкції медикаментів;
Аплікації озокериту;
Зрошення та промивання кишківника відварами трав або мінеральною водою джерела №5-РГ;
Масляні, травяні та медикаментозні мікро клізми;
Гінекологічні процедури: вагінальні зрошення, грязьові вагінальні тампони;
ЛФК;
Фізіо-терапевтичні процедури: тубус – кварц; лікування лампою «Біоптрон»; УФО; Фонофорез; гальванізація; медикаментозний електрофорез; Д'Арсонвалізація; ампліпульстерапія; лазеротерапія; діодинамотерапія; УВЧ – терапія, магнітотерапія, ультразвукова терапія.
Інстиляції сечового міхура;
Тюбажі із: сіллю "Барбара", магнезією, сорбітом;
Ручний масаж: класичний (1-1,5 од.)
Аромотерапія, акваеробіка в басейні

Санаторій «Шахтар» надає і такі послуги, що не входять у вартість путівки. 
Так, за додаткову оплату, відпочиваючі зможуть:
Витратити свою енергію у тренажерному залі;
Подихати солотвинською сіллю в галокамері;
Наситити організм киснем
Поплавати в басейні;
Скористатися сауною та підводним душем;
Пограти в настільний теніс.У вартість путівки також не включені: ультразвукова діагностика; гідроколонотерапія; реовазографія верхніх або нижніх кінцівок; аналіз калу на дисбактеріоз; аналіз на антиген гепатиту В; аналіз крові на сечову кислоту; аналіз крові на кальцій; озонотерапія; кріосауна; спелеотерапія; солярій; пресотерапія; фрешбар; фіто чаювання; нетрадиційні методи медицини: мануальну терапію, гірудотерапію, комплексне лікування остеохондрозу і його ускладнень, голковколювання.
При необхідності можна проконсультуватися в таких спеціалістів:невропатолога, отоларинголога, гінеколога, хірурга, ендокринолога, окуліста, уролога; проктолога, кардіолога, терапевта, дієтолога, дерматолога, сексопатолога, пульмонолога, фізіотерапевта, психотерапевта.
Свої послуги відпочиваючим в санаторії «Шахтар» люб’язно пропонують стоматолог, масажист та косметолог. Так, відвідавши стоматологічний кабінет, Ви зможете здійснити лікування твердих тканин зуба (терапія); парадонтологію; ендодонтію; протезування. Масаж Вам дозволять обрати: загальний, антицелюлітний, медовий, вакуумний. Професійний косметолог подбає про Ваш зовнішній вигляд.
Чисте повітря і м’який клімат Трускавця, в поєднанні з професійним лікуванням чи профілактикою захворювань, будуть надзвичайно корисними для кожної дитини. 
Тисячі людей, які оздоровлювалися в «Шахтарі» засвідчили про ефективність всіх лікувальних послуг цього санаторію. Багато схвальних оцінок лунає також на адресу місцевих лікарів та медсестер. Маючи високу кваліфікацію та навики, набуті багаторічним досвідом, вони заслужили довіру своїх пацієнтів.

Skype Дзвінок

Консультація лікаря

 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Контакти

+38 (03247) 7-30-70 (реалізація путівок)
+38 (03247) 6-61-86 (реєстратура - цілодобово)
+38 (067) 777-47-25   
+38 (050) 777-47-53 
+38 (03247) 5-13-34 (приймальня директора)

Санаторій Шахтар
вул. С. Бандери 44
м.Трускавець, Львівська обл.
82200 Україна

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - (реалізація путівок)

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. - (приймальня)

http://san-shahtar.ru/

Як до нас добратись