Про санаторій

Коли люди розмовляють між собою про українські курорти, то обов`язково згадують про місто Трускавець. Вже минуло 185 років від тоді, як цей курорт розпочав свою діяльність і його популярність постійно зростає. Кожного року тисячі людей з різних куточків України та країн зарубіжжя відвідують Трускавець з метою добре відпочити та покращити своє здоров`я. А тут справді благодатні місця. По-перше, в Трускавці знаходяться цілющі джерела мінеральних вод, які знані у всьому світі. По-друге, в місті є широкий вибір різнопрофільних лікувально-відпочинкових санаторіїв, пансіонатів, віл, котеджів. По-третє, це казково-прекрасний Галицький край, де можна помилуватися красою карпатських гір та подихати свіжим повітрям. По-четверте, тут надзвичайно багато можливостей цікаво провести своє дозвілля.
Першочерговим завданням для кожного відвідувача курорту Трускавець є вибір санаторію. Закономірно, що всім хочеться знайти такий оздоровчий заклад, в якому можна було б за помірну ціну проживати в комфортних умовах, пройти обстеження і курс лікування в кваліфікованих фахівців, добре відпочити і гарно харчуватися. Під всі ці критерії чудово підпадає санаторій Шахтар.
Санаторій Шахтар заснований в 1968 році, відповідно до розпорядження Ради Міністрів СРСР, а через сім років тобто в 1975 році, він був введений в експлуатацію. В 1991 році санаторій став власністю незалежної України, а в 2004 – перейшов у колективну власність.
Керівництво санаторію Шахтар , лікарі та обслуговуючий персонал спрямовують всі свої зусилля на створення належних умов проживання та надання якісних послуг своїм гостям. На даний час в санаторії проведено масштабні ремонтні роботи, що дає змогу приймати в ньому понад 400 осіб і забезпечити їм проживання та лікування найвищого європейського взірця.
Санаторій Шахтар - це сучасна семиповерхова будівля, яка функціонує як єдиний комплекс. У спальному корпусі санаторію Шахтар розташовані 230 номерів різних категорій: одномісний та двомісний номер категорії стандарт (15 м.кв), номери "Люкс" та "Півлюкс" (30 м.кв.), а також трикімнатний номер "Апартаменти" (70 м.кв), який максимально вміщае 4 гостей. Окремою складовою санаторію є котедж.
Санаторій Шахтар славиться висококваліфікованими лікарями, які використовуючи найсучасніше медичне обладнання, здійснюють лікування захворювань нирок, печінки, жовчного міхура, органів шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, простати, сечового міхура та ін.
Звичайно лікування в санаторії Шахтар не обходиться без використання унікальних мінеральних вод: «Нафтуся», «Марія», «Софія» і Східницької содової мінеральної води.
Варто зазначити ще й те, що засновники санаторію Шахтар дуже вдало вибрали місце його географічного розташування на карті Трускавця. До нього дуже легко дістатися. Санаторій знаходиться на віддалі 2 км від залізничного та автобусного вокзалів. Від нього за 15 хвилин неспішною ходою можна дійти до бювету мінеральних вод та ділового центру міста. Також в санаторії є власний бювет мінеральних вод. Всі, хто надає перевагу маршрутним транспортним засобам, можуть нею скористатись, зупинка загального транспорту знаходиться за кілька метрів від головних воріт санаторію Шахтар.
Навіть найкращий відпочинок та лікування виглядали б неповноцінними без цікавого дозвілля. Саме тому в санаторії Шахтар відпочиваючим пропонується багато можливостей для приємного проведення вільного часу. Тут функціонують тренажерний зал, бібліотека, косметичний салон, перукарня, магазин, сауна, басейн, бар, в номерах санаторію безкоштовній Wi-Fi, а також можна замовити екскурсійні тури в Карпати, бойківські села і навіть в Європейські країни. Тут попіклувалися навіть про дітей, створивши для них затишну кімнату – справжній дитячий світ, де є все необхідне, щоб задовольнити дитячу цікавість та потребу в ігровій активності. Діти зможуть проводити час за переглядом мультфільмів, складати конструктор, писати, малювати, гратися та досхочу спілкуватися з новими друзями.
Санаторій Шахтар - це найоптимальніший вибір у відношенні «ціна-якість». Не вірите? Приїжджайте в Трускавець і побачте все на власні очі.

Please publish modules in offcanvas position.