Лікування в санаторії

Лікування в санаторії Шахтар вважається одним з кращих серед санаторіїв бальнеологічного курорту Трускавець. На ньому зупиняють свій вибір не лише мешканці пострадянських країн, але й багато іноземців. Санаторій Шахтар проводячи лікування, міцно закріпив за собою лідерські позиції серед чисельних санаторіїв, завдяки наявності в ньому найсучаснішого медичного обладнання. Новітня апаратура дає змогу відпочиваючим швидко пройти комплексне обстеження і отримати достовірні результати, на основі яких професійні лікарі призначають правильне та ефективне лікування.

У лікувальному корпусі санаторію функціонують:
Біохімічна, клінічна та бактеріологічна лабораторії;
Урологічний, проктологічний, гінекологічний кабінети;
Кабінет ультразвукової діагностики;
Кабінет функціональної діагностики серцево-судинної системи;
Кабінет дуоденального зондування та інтрагастральної рН-метрії;
Рентгенологічний кабінет з комп’ютерною обробкою отриманих даних;
Діагностичний центр комп’ютерної томографії з використанням найсучаснішого томографа фірми "SIEMENS" Samatom Spirit, мамографія (телефон +380973695302).

Беручи за основу данні, отримані при обстеженні, лікарі призначають своїм пацієнтам необхідні лікувальні або профілактичні процедури, а також розробляють для них індивідуальну дієту.

Санаторій Шахтар спеціалізується та проводить лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, сечовивідних шляхів, підшлункової залози, простати, обміну речовин, опорно-рухового апарату та цукрового діабету.

Кожен, хто хоч раз чув про курорт Трускавець, не може не знати про місцевий Божий дар – мінеральна вода Нафтуся. Її широко застосовують для лікування вищезазначених захворювань. Це - слабо мінералізована, магнієво-кальцієва, гідрокарбонатна вода нафтового походження з високим вмістом органічних речовин. Мінеральна вода Нафтуся нормалізує обмін речовин, сприяє ліквідації запальних процесів в органах і тканинах, стимулює відхід піску і дрібних каменів з нирок, жовчного міхура, сечо- і жовчовивідних шляхів, захищає і відновлює печінкові клітини, підвищує активність залоз внутрішньої секреції, виводить з організму шлаки, радіонукліди і недоокислені продукти обміну речовин.
Окрім "Нафтусі" в лікувальній практиці використовують і інші води Трускавця - джерело Марія та Софія, а також земляний віск – озокерит.

Щодо процедур, то їх в санаторії Шахтар велика палітра:
Мінеральні, хвойні, хвойно-гліцеринові, перлинні та вихрові ванни;
Масляні, трав’яні, лужні та медикаментозні інгаляції;
Гідропатії: висхідний та циркулярний душ;
Ін’єкції медикаментів;
Аплікації озокериту;
Зрошення та промивання кишківника відварами трав або мінеральною водою джерела №5-РГ;
Масляні, травяні та медикаментозні мікро клізми;
Гінекологічні процедури: вагінальні зрошення, грязьові вагінальні тампони;
ЛФК;
Фізіо-терапевтичні процедури: тубус – кварц; лікування лампою «Біоптрон»; УФО; Фонофорез; гальванізація; медикаментозний електрофорез; Д'Арсонвалізація; ампліпульстерапія; лазеротерапія; діодинамотерапія; УВЧ – терапія, магнітотерапія, ультразвукова терапія.
Інстиляції сечового міхура;
Тюбажі із: сіллю "Барбара", магнезією, сорбітом;
Ручний масаж: класичний (1-1,5 од.)
Аромотерапія, акваеробіка в басейні

Санаторій Шахтар надає і такі послуги, що не входять у вартість путівки.
Так, за додаткову оплату, відпочиваючі зможуть:
Витратити свою енергію у тренажерному залі;
Подихати солотвинською сіллю в галокамері;
Наситити організм киснем
Поплавати в басейні;
Скористатися сауною та підводним душем;
Пограти в настільний теніс.

Please publish modules in offcanvas position.