Погода Трускавець

Взагалі для України характерно, що погода часто змінюється. Це пов'язано з надходженням циклонів та антициклонів. Також в нашій країні переважають дні, коли погода сонячна, в середньому їх буває 230 на рік.
У гірських районах (це стосується і курорту Трускавець) температура протягом року нижча на 2-3 градуси, ніж на рівнинних територіях. Також у районі Карпат випадає набагато більше опадів (понад 1500 мм на рік, порівняно з середніми по Україні 600-650мм). У Трускавці це в середньому 725мм на рік, причому осінь і зима тут сухі, зате навесні і влітку тут такий собі "сезон дощів".
Взагалі, клімат у Трускавці помірно-холодний. Середньорічна температура становить 7.5. Опадів найбільше у червні (приблизно 100мм) і найменше у лютому(приблизно 37 мм).
Завдяки тому, що Карпати захищають від холодних північних вітрів, погода в Трускавці зазвичай приємна. Зранку тут завжди прохолодніше, а найбільш теплий час дня — з 2 до 4 годин дня.
Давайте розглянемо, як змінюється погода у Трускавці протягом року:
Зима на курорті недовга і м'яка. Перший сніг випадає наприкінці листопада — на початку грудня. Взимку погода відносно тепла, і рідко коли температура опускається нижче -20С. Зазвичай у Трускавці в цю пору року 10-12. Найхолодніший місяць тут — це січень(середня температура -6С. Снігу багато не випадає, всього 2-4 мм.
Весна настає у другій половині березня, але погода досить мінлива і морозні дні бувають аж до середини квітня. Весною у Трускавці тепло, але вітряно: часто бувають пориви швидкістю 20-30 м/с. Опадів найбільше наприкінці весни і на початку літа. Зазначимо, що весною (особливо в березні-квітні) у Трускавці низький сезон, тому санаторії пропонують спеціальні цінові пропозиції.
Влітку погода у Трускавці дуже приємна: температура рідко перевищує позначку 30. Зазвичай температура становить 22С, але так як весна у місті Трускавець затяжна, у червні трішки прохолодніше. А найтепліша погода тут в липні (температура в середньому становить 17). Більшість опадів у Трускавці випадає саме влітку, дощів в цю пору року тут навіть більше ніж восени.
Восени тут переважає суха, ясна і безхмарна погода, середня температура +12С. Суттєве похолодання починається у листопаді, тому початок осені вважається найкращим часом для відпочинку у Трускавці.
Взагалі, як ви зрозуміли, погода у Трускавці зазвичай м'яка та приємна. Влітку тут можна ховатися від спеки, а восени — від проливних дощів.
Приїжджайте у Трускавець, тут в будь-яку пору року раді гостям.

Please publish modules in offcanvas position.