Лікування в Трускавці

Сечокам'яна хвороба та сечові діатези

Серед доступних і популярних методів лікування цього захворювання гідно займає курортне лікування в Трускавці. Успіх лікування багато в чому залежить від правильного добору хворих. В урології сечокам'яна хвороба зустрічається досить часто. Нею страждає близько 10% населення. За прогнозами сучасної медицини в найближчі роки число випадків цього захворювання збільшиться на 10-15% у зв'язку з загальним потеплінням клімату на планеті, а також - змінами в способі життя та в манері харчування людей.
Сечокам'яна хвороба становить 30-45% всіх урологічних захворювань і тільки 22-27% хворих піддаються оперативному лікуванню. Консервативна терапія при уролітіазі є домінуюча.

Лікування в Трускавці хворих цукровим діабетом

Цукровий діабет , швидко прогресуюче захворювання, набуло в останні десятиліття епідеміологічного характеру по поширенню в цілому світі. Кількість пацієнтів, які страждають на цукровий діабет , у світі прогресивно збільшується. За оцінкою експертів ВООЗ, до 2015 року в світі прогнозується приріст числа хворих, що страждають на цукровий діабет , до 300 млн. чоловік. За даними Американської діабетологічної асоціації, щорічно виявляється 800 000 нових випадків захворювання ЦД, переважна більшість яких - пацієнти з цукровим діабетом 2 типу.
Причини такого бурхливого зросту захворювання пов’язані зі зміною способу життя людей, зниженням фізичної активності, стреси, активні психоемоціональні процеси в суспільстві, наростанням ожиріння внаслідок калорійнішого харчування, використання в харчовій промисловості різноманітних замінників цукру та смакових стимуляторів, ГМО, та інше.

Хронічне ураження передміхурової залози

Хронічне ураження передміхурової залози (простати) є одним із найбільш поширених захворювань у чоловіків. До його виникнення схильні чоловіки найбільш працездатного і репродуктивного віку – 30-45 років. Однак останнім часом вік хворих на простатит водночас і збільшився (до 50 років і старше), і помолодшав (до 25 років). Згідно даних ряду спеціалістів дермато-венерологів і урологів хронічним простатитом страждають від 30 до 58 % чоловіків.
У останні десятиліття відмічається зростання частоти виявлення хронічного простатиту. Це пов’язується як із фактичним зростанням рівня захворювань, що передаються статевим шляхом, так і із збільшенням числа сучасних та ефективних методів діагностики.

Гідроколонотерапія

В даний час інтенсивно відроджуються природні , фізичні методи впливу на організм, оскільки лікування ліками «хімією» не приносить бажаного ефекту у зв'язку з багатьма «побічними діями», в кінцевому результаті, вкрай негативно позначаються на загальному стані здоров'я людини.
До таких унікальних фізичних методів лікування в Трускавці відноситься гідроколонотерапія.
Гідроколонотерапія - це методика щадного промивання товстого кишечника з використанням спеціально підготовленої води, з метою виведення «калових шлаків», загальною дезінтоксикації організму, нормалізації обміну речовин, мінерального балансу, відновлення здорової і нормальної флори кишечника.

Гірськолижний курорт Буковиця

Багато людей, які відвідують бальнеологічний курорт Трускавець в зимовий період, цікавляться гірськолижним відпочинком. Вони не жаліють ні часу, ні зусиль, щоб поїхати в Славське або Буковель. Активний відпочинок в Карпатах приносить багато чудових вражень і приємних спогадів.
2016 рік став роком нових можливостей для любителів зимових видів спорту. В м. Бориславі, що знаходиться на віддалі 5 км. від м. Трускавця, було відкрито новий сучасний гірськолижний курорт «Буковиця». Назва «Буковиця» виникла за аналогією до гори, на якій він базується.

СПА процедури

Багато різноманітних оздоровчих центрів та готелів мають свої « СПА» - центри. Існує ціла індустрія «СПА » послуг які пропонують відвідувачам різні гідропроцедури . У Бельгії функціонує відомий курорт Спа, який славиться своїми лікувальними джерелами. З часом слово стало прозивним і почало вживатися для назви різних водних процедур.
Існує ще одна теорія походження слова «СПА », латиницею «SPA » від абревіатури « santis per aquam », що в свою чергу перекладається як «оздоровлення водою» або «до здоров'я через воду». Проте цей термін був підхоплений маркетологами, і на протязі останнього десятиліття став широко використовуватися .

Нафтуся

В Трускавці поширені досить різноманітні типи підземних мінеральних (лікувальних) вод, їх застосовують як для внутрішнього вживання , так і для зовнішніх методів лікування. Це «питний» курорт, лікування на якому здійснюється головним чином за допомогою вживання мінеральних вод. Головною лікувальною водою курорту Трускавець являється відома мінеральна вода джерела «Нафтуся» №1.
Рідкісне розмаїття корисних копалин, сконцентрованих на порівняно невеликій території , і є визначальною умовою утворення унікальної «Нафтусі» та інших цінних за хімічним складом мінеральних вод.

Дельфінотерапія

Перші згадки тісної дружби людини і дельфіна сягає глибокої давнини. Так Греки називали дельфінів "священними" і створили образ божка Аполлона на горі Парнас в Дельфах, в формі дельфіна. Вбивство дельфіна в Древній Греції вважалося важким злочином і каралося смертю.
Перші наукові дослідження взаємодії людини і дельфіна розпочалися в США в 70х роках 20 століття. Було відзначено надзвичайно позитивний вплив на психоемоційний стан, при перебуванні дітей з дельфінами. Практичне застосування в лікуванні і реабілітації дітей вперше розпочали в Німеччині місті Нюрнберзі.

Джерело №1

Бальнеологічне багатство Трускавця не обмежується тільки одною «Нафтусею». Широкого застосування в лікуванні набула ще одна мінеральна вода джерела №1 «Марія».
Джерело№1 «Марія» знаходиться в західній частині Курортної балки. Джерело по складу хлоридно-сульфатно-гідрокарбонатно натрієво-магнієве з мінералізацією від 2,68 до 8,62 г/л з кремнекислотою і залізом. Джерело експлуатується з 1833 року. На даний час використовується вода свердловини 7-К, яка за фізико-хімічними і лікувальними властивостями аналогічна воді джерела №1.
За клінічними спостереженнями, вода джерела № 1 близька до ізотонічних вод, не затримується довго в шлунку, не викликає різких осмотичних коливань і не дратує його слизової оболонки, вона розріджує слиз в шлунку і сприяє її видаленню.

Зоопарк Лімпопо

Напевно, більшість людей, проїжджаючи через селище Меденичі, що поблизу курорту Трускавець, звертали увагу на вказівник та залізну арку з написом «Зоопарк». Це слово викликає зацікавленість у дітей та дорослих. В них виникає думка: «Треба піти подивитися!» І таки варто це зробити. Меденицький зоопарк, що носить таку ж назву, як велика африканська річка - «Лімпопо», має чим здивувати відвідувачів.

Тут, станом на 2016 рік, проживає близько 500 різноманітних тварин, завезених з усього світу, і їхня кількість постійно зростає. «Лімпопо» - перший і єдиний приватний зоопарк у Львівській області, створений у 2008 році Сергієм Костівим з Дрогобича та Олександром Метелицею зі Львова. Його територія становить майже 4 га. 

Please publish modules in offcanvas position.